Smedjebackens kommun, till startsida
Du är här:

Kontakter i Bärkehus

VD:
E-post: cia.ferner@barkehus.smedjebacken.se

Tfn: 0240-66 06 09 Cia Ferner Kny

Controller:
E-post: bibbi.nylander@seab.smedjebacken.se

Tfn: 0240-66 06 02 Bibbi Nylander

Projektledare:
E-post: vesa.panula@barkehus.smedjebacken.se

Tfn: 0240-66 88 06 Vesa Panula

Fastighetschef:
E-post: erik.hagerman@barkehus.smedjebacken.se

Tfn: 0240-66 88 07 Erik Hägerman

Driftchef fastighet:
E-post: daniel.ehrin@barkehus.smedjebacken.se

Tfn: 0240-66 88 08 Daniel Ehrin

Driftchef städ:
E-post: eva.graaf@barkehus.smedjebacken.se

Tfn: 0240-66 05 11 Eva Graaf

Ekonomi: 
E-post: anneli.berg@barkehus.smedjebacken.se

Tfn: 0240-66 88 09 Anneli Berg

Lönehandläggare:
E-post: erika.johansson@barkehus.smedjebacken.se

Tfn: 0240-66 88 11 Erika Johansson

Kundtjänst, uthyrning:
E-post: marie.wilhelmsson@barkehus.smedjebacken.se

Tfn: 0240-66 88 02 Marie Wilhelmsson

Kundtjänst, reception, uthyrning:
E-post: jenny.jansson@barkehus.smedjebacken.se

Tfn: 0240-66 88 04 Jenny Jansson

Kommunikation:
E-post: marie.wennerstrom@barkehus.smedjebacken.se

Tfn: 0240-66 88 05 Marie Wennerström

Sidan senast uppdaterad: 2017-09-12
Webbredaktör: Marie Wennerström

Kontakt

Kontaktinformation Kundtjänst tfn: 0240 - 66 88 00 Skicka e-post till Bärkehus Besöksadress: Gunnarsvägen 7, 777 34 Smedjebacken (Delar lokal med SEAB)